GOM Saver

Ücretsiz Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47 MB
  • Version 4.3
  • Dil İngilizce
  • Firma GOM & Company
GOM Saver uygulaması Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde depolama alanı için tasarrufu yapmanıza olanak sağlayan uygulamadır.

Akıllı cihazlarınızda karşınıza çıkacak sorunlardan birisi de depolama alanıdır. Bu sorunla karşılaşıyorsanız bu uygulama tam size göre. Uygulamayı kullanarak depolama alanı kapasitenizi verimli hale getirebilirsiniz. Bu uygulama işinizi oldukça kolaylaştıracak. Android içerikli akılı cihazlarınıza  ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Gom Saver uygulaması bir yer açma programıdır. Bu uygulama size daha hızlı ve kolay şekilde depolama yapmanızı sağlayacak.  GOM Saver uygulaması  Gom Player isimli  video oynatma yazılımı geliştiren kişi tarafından yazılmıştır.  Uygulamanın yer açmak için sırrı video optimize etmek. Yer açabilmek için bu yöntemi kullanıyor.

GOM Saver uygulamasını indirip çalıştırıyorsunuz. Çalıştırdığınızda akıllı cihazlardaki video dosyaları taranıyor uygulama tarafından. Ve sonra tek tuşla bu taranan videoların dosya boyutlarını küçültüp yer açabiliyorsunuz. GOM Saver size bu videoları küçültmekle de kalmıyor videoların boyutlarını küçültürken orjinallerini de Google Drive veya Propbox gibi depolama hesaplarına sahipseniz bu hesaplara yedekliyor. Bu işlem sonrasında telefonda yalnızca uygulama sayesinde boyutları küçültülmüş ve daha az yer kaplayan optimize edilmiş videolar bulunuyor.

 GOM Saver uygulaması, çekilen videoları sürekli yedeklemekte sorunla karşılaşıyorsanız bu sizin için kullanışlı bir uygulama olacaktır.

Daha Fazla Göster
GOM Saver indir